Get Adobe Flash player
Sponsorlu Bağlantılar
>

İslami Oteller

Yüzmekten, güneşlenmekten kısacası güzel bir tatilden hoşlanmayan kimse yoktur. Herkes masmavi bir deniz, güneş ve ikramlar eşliğinde güzel birkaç gün geçirmek ister. Tatil köyleri, oteller ve pansiyonlar insanların güzel vakitler geçirmeleri için hizmete sunulmuş işletmelerdir. Özellikle muhafazakâr kesim içkili ve yabancı turist ağırlıklı otellerde tatil yapmaktan rahatsızlık duymaktadırlar.

Aileleri ile daha muhafazakâr ve içki servisi bulunmayan bir mekânda sessiz ve sakin bir tatil yaşamak istenler içinde son yıllarda İslami oteller açılmaya başlamıştır. Ayrıca otellerde havuzlar bay bayan ayrı olarak düzenlenmiştir. Kesinlikle kişilerin birbirini görmesi mümkün değildir.  Müşterilere içki servisi yapılmamaktadır.

İslami otellerde yiyeceklerin hepsi kontrolden geçirilerek helal malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Bu oteller sayesinde artık muhafazakâr kesimde gönül rahatlığı ile tatil yapabilmekte ve denizden faydalanabilmektedir. Ülkemizde şuan onlarca İslami otel bulunmaktadır. Bu otellere talebin çok olmasından dolayı erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Otellerde dini vazifeleri yerine getirebilmek için ihtiyaç duyulan her şeyde bulunmaktadır. Bu oteller arasında termal oteller ve kaplıcalarda bulunmaktadır.

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar
  • islami oteller (2)
  • islami gezi turları (1)
  • kuşadasında islami oteller (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>